Reklam
Güncelden Bilimsele

Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirağ’dan düğün tarihi değişikliği kararı!

Alkoçlar Otelleri’nin sahibi iş insanı Nadir Alkoçlar’ın küçük kızı Aslışah Alkoçlar ile HD Group’un sahibi Hakan Demirağ’ın oğlu Kaan Demirağ …

Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirağ’dan düğün tarihi değişikliği kararı!
Reklam

Alkoçlar Otelleri’nin sahibi iş insanı Nadir Alkoçlar’ın küçük kızı Aslışah Alkoçlar ile HD Group’un sahibi Hakan Demirağ’ın oğlu Kaan Demirağ evleniyor. Demirağ, geçtiğimiz gün müstakbel eşi Alkoçlar’a evlilik teklifinde bulundu lakin katılaşan düğün tarihinde değişikliğe gidildi.

Cemiyet hayatından Hacı Sabancı – Nazlı Kayı çiftinin akabinde bir düğün haberi daha geldi. Alkoçlar Otelleri’nin sahibi Seçkin Alkoçlar’ın küçük kızı birebir vakitte Türk sinemasının usta isimlerinden Hülya Koçyiğit ile Türk futbolunun büyük isimlerinden Selim Soydan’ın da torunu olan Aslışah Alkoçlar ile HD İskender, HD Döner, Pidem, Burger House ve Tadım Pizza üzere markaları bünyesinde bulunduran HD Group’un sahibi Hakan Demirağ’ın oğlu Kaan Demirağ evlilik kararı aldılar.

Temmuz ayında aileleriyle tanışan genç çift, düğün tarihlerini de belirlemişlerdi. Çift, 4 Mart 2021 tarihinde Four Seasons’ta evlenmeyi planlıyorlardı. Demirağ’ın ailesi Ankara’da yaşıyor. Genç iş insanı Demirağ, geçtiğimiz günlerde Alkoçlar’a evlilik teklifinde de bulundu. Alkoçlar bu anı, o gününün tarihinin yazılı olduğu bir yazıyla paylaştı.

Lakin tarihte değişikliğe gidildi. Çift, pandemi süreci sebebiyle yalnızca 30 kişinin katılacağı düğünlerini, 5 Şubat’ta yapmaya karar verdiler. Genç gelinin, Koronavirüs denetim altına alındığı periyotta ayrıyeten, babasının Uludağ’da sahip olduğu otelde de bir düğün yapmak isteği bulunuyor.

Reklam
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ